Aktualności

Wygrana na początek rundy!

• autor: ryniu28, 2017-04-03 08:51

Zjednoczeni Szarlej - Kolorowi Krusza Zamkowa 3 : 2

Skład: Michalak - Stachowiak, Krwczykowski kapitan, Bondas ( czerwona kartka 70' ), Tomczak -Kapeliński ( Martin 78' ), Kropkowski bramka ( as. ), Kropski ( as. ), Białkowski, Hulisz ( as.) ( Springer 70') - Żuber bramka ( Adamski 60',  bramka )

Zjednoczeni bardzo dobrze zaczęli rundę wiosenną. W 12 kolejce nasz zespół pokonał gości z Kruszy Zamkowej. Gra przez całe spotkanie toczyła się głównie w środkowej części boiska. Dużą rolę odgrywał wiatr, który pomagał raz jednej raz drugiej drużynie. Zwycięstwo przyszło po walce i z trudem, lecz zwycięzców się nie ocenia. Cieszą trzy punkty Zjednoczonych, którzy to wygrali na własnym terenie pierwszy raz od ponad roku!

Już za tydzień bardzo ciekawy mecz w Inowrocławiu.

Krótki opis meczu w 'więcej'

Mecz rozgrywany przy silnym wietrze, wpływający na rozegranie akcji dla jednej jak i drugiej strony. Częściej przy piłce w przeciągu całego meczu utrzymywali się nasi piłkarze. Wynik otworzył Żuber w 18' meczu po zagraniu Kropkowskiego ze skraju pola karnego. Dziesięć minut później był remis, po wykorzystanym przez kapitana gości rzutu karnego. Do przerwy wynik się nie zmienił pomimo kilku okazji dla Zjednoczonych. Po zmianie stron goście ograniczali się do kontrataków, a Zjednoczeni próbowali konstruować akcję która przyniesie bramkę. W 68' Hulisz ze skrzydła zagrał do Kropskiego, ten 'piętką' zagrał do Adamskiego, który z sytuacji sam na sam pokonał bramkarza gości. Dwie minuty później nasza sytuacja się skomplikowała po faulu Bondasa za który otrzymał on czerwony kartonik. Pomimo osłabienia obraz gry się nie zmienił, nadal próbowaliśmy rozgrywać piłkę, efektem tego był gol Kropkowskiego w 82' na 3:1. Chwilę później powinno być już po meczu ale dwom naszym piłkarzom nie udało się z bliska skierować piłki do siatki. Pod koniec spotkania goście rzucili się do obrabiania strat. W 88' meczu obrońca gości z 25 metrów oddał przysłowiowy 'strzał życia' i pokonał naszego bramkarza. Do końca meczu wynik się nie zmienił i to Zjednoczeni cieszą się z trzech punktów.