statystyki szczegółowe

Aktualności

Remis z Iskrą, Cenna wygrana w Sukowach

• autor: s-ramos15, 2016-10-24 14:38

Remisem 1 : 1 zakończył się mecz VIII Kolejki Bydgoskiej B-klasy, w której to zespół Zjednoczonych podejmował na własnym terenie rywali z Sikorowa. Na prowadzenie wyszli goście, którzy to w 15 minucie strzelili pierwszą bramkę tego meczu po oskrzydlającej akcji. Drużyna z Szarleja odpowiedziała golem w 30 minucie Patryka Hulisza, po dobrym dograniu piłki z głębi pola nie miał problemu z wpakowaniem piłki do bramki. Później w tym meczu już bramki nie padły. Poziom sędziowania Pani Sędziny w tym meczu zostaje bez komentarza.

Zjednoczeni Szarlej - Iskra Sikorowo 1 : 1

skład: Lewandowski - Stachowiak, Krawczykowski kapitan, Bondas ( Martin 70' ), Sobczyński - Grzelak, Kropski, Adamski ( Wróbel 55' ), Springer, Tomczak - Hulisz bramka

____________________________________________________________

Zwycięstwo na przełamanie. Po 6 kolejkach Zjednoczeni w końcu potrafili wygrać mecz. W Sukowach nasz zespół okazał się lepszy o jednego gola od piłkarzy Kujawiaka. Pierwsza połowa zdecydowanie należała do Zjednoczonych. Wiele sytuacji podbramkowych oraz dobrych akcji, po których padły dwa gole dla naszej drużyny Kapelińskiego i Kropskiego. Warto zauważyć iż powinniśmy strzelić jeszcze przynajmniej kilka bramek ale dobrze dysponowany był bramkarz gospodarzy bądź nasza celność zawodziła. Gospodarze strzelili bramkę kontaktową przed przerwą po błędzie naszego obrońcy. Warto dodać iż wygrana zawdzięczamy naszemu bramkarzowi, który był świetnie dysponowany w dniu wczorajszym i zatrzymywał groźne ataki gospodarzy w drugiej połowy. Cieszy wygrana i mamy nadzieję, że Zjednoczeni wkońcu zaczną marsz w górę tabeli.

Kujawiak Sukowy - Zjednoczeni Szarlej 1 : 2

skład: Tomczak - Stachowiak, Redman kapitan, Krawczykowski ??ta kartka , Sobczyński ??ta kartka( Szymański 60' )- Kropski bramka,