statystyki szczegółowe

Aktualności

Porażka z liderem tabeli. W niedzielę mecz w Łabiszynie

• autor: s-ramos15, 2016-05-07 08:01

Porażką 0:4 zakończył się mecz pomiędzy Zjednoczonymi a Kujawianką Strzelno. Mecz od początku przebiegał w spokojnym tempie. Przez pierwsze 40 minut więcej z gry miała drużyna gości lecz nie potrafiła znaleźć drogi do bramki. My stwarzaliśmy sytuacje podbramkowe lecz brakowało ostatniego podania a po dwóch rzutach wolnych z bliskiej odległości chybiliśmy. W 40 minucie Kujawianka wyszła na prowadzenie. Najsprytniej w polu karnym zachował się napastnik gości, który wykorzystał odbitą piłkę od naszego obrońcy i skierował ją do siatki. Druga połowa miała podobny przebieg jednak tylko do 60 minuty, w której to nasz zawodnik za niesportowe zachowanie obejrzał czerwoną kartkę. Po tym incydencie lider tabeli zdecydowanie przejął inicjatywę i w 64', 68' i 72' strzelił szybkie trzy bramki, które ustaliły wynik meczu.

Następny mecz drużyna z Szarleja rozegra w Łabiszynie z Notecią. Zawody zostaną rozegrane w Niedzielę 8.05.2016 o godzinie 14.00, Stadion w Łabiszynie.

_______________________________________

Kolejne dwa mecze rozegrała drużyna Zjednoczeni Soccer Szarlej. Młodzi adepci piłki nożnej pokonali w Mogilnie Pogoń II Mogilno 7:2 ( bramki: Dominik Podkowiński  x5, Natan Lewicki x2 ), oraz zremisowali z Kujawami Markowice 2:2 ( bramki: Dominik Podkowiński, Natan Lewicki ).