LZS Zjednoczeni Szarlej - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Noteć Inowrocław 4:2
  • Kolorowi Krusza Zamkowa - Unia Leszcze 3:3
  • Fregata Polanowice - Grom Ostrowo 1:1
  • LZS Zjednoczeni Szarlej - Kujawy Kozy 1:8
  • Iskra Sikorowo - Tarant Wójcin 1:3

GLZS Sadki _ Zjednoczeni Szarlej
Ładowanie...

pon.

Minimalna porażka w Ostrowie i lekcja gry od Kujaw

• autor: ryniu28, 2017-05-09 09:09

Grom Ostrowo - Zjednoczeni Szarlej 2 : 1 ( 0 : 1 )

Zjednoczeni minimalnie polegli w Ostrowie z Gromem. Mecz stał na wyrównanym poziomie, akcje tworzyły drużyny z obu stron. pierwsi, łatwego gola strzelili piłkarze Gromu po błędach naszej defensywy. Po przerwie bezpośrednio z rzutu rożnego piłkę do bramki wpakował Hulisz. Gdy wydawało się, że nasi kopacze przejmują inicjatywę i częściej atakują piłkarze gospodarzy z rzutu rożnego zdobyli znów łatwego gola, który ustalił wynik. Zjednoczeni atakowali do końca i wynik mógł ulec zmianie ale nie wykorzystaliśmy kilku dogodnych sytuacji. Niestety na meczu stawiliśmy się tylko w 11-osobowym składzie.

Skład: Michalak - Stachowiak, Krawczykowski kapitan, Sobczyński - Białkowski, Kapeliński, Kropkowski, Hulisz bramka, Urbanek, Adamski - Jop

Zjednoczeni Szarlej - Kujawy Kozy 1 : 8 ( 0 : 5 )

Lekcję gry w piłkę dostali w minioną sobotę piłkarze Zjednoczonych. Zespół Kujaw nie dał najmniejszych szans naszej ekipie. Do przerwy było już praktycznie po meczu, we znaki najbardziej dał się bramkostrzelny napastnik gości, który już w pierwszej połowie strzelił 4 bramki. My nie potrafiliśmy zagrać dobrze w piłkę, przez co nie wychodziło nam zbyt wiele. Od 48 minuty, ponadto graliśmy w osłabieniu po czerwonej kartce, a honorową bramkę dla naszej drużyny zdobył w 90 minucie Kropkowski.

Skład: Michalak ( Żuber 46' ) - Sobczyński, Bondas, Krawczykowski kapitan, Tomczak - Hulisz ( 48' czerwona kartka ), Kropkowski bramka, Kropski, Urbanek, Białkowski - Adamski

Remis z Unią, w Niedzielę w Ostrowie!

• autor: ryniu28, 2017-04-27 11:27

Zjednoczeni Szarlej - Unia Leszcze 1 : 1 ( 1 : 0 )

Sprawiedliwym remisem zakończył się pojedynek Zjednoczonych z Unią Leszcze. Pierwsza połowa zdecydowanie dla naszej drużyny. W 10' Kropski doskonale znalazł się w polu karnym i skierował piłkę do siatki gości. W pierwszej połowie było jeszcze kilka sytuacji, które mogły zamienić się na gole lecz wynik się nie zmienił. Druga połowa to przewaga gości, którzy w 82' wykorzystali jedenastkę. Mimo kilku dogodnych sytuacji obu drużyną nie udało się przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę i mecz zakończył się wynikiem 1 : 1

Skład: Michalak - Sobczyński ( Stachowiak 15' ), Krawczykowski kapitan ( Urbanek 60' ), Redman, Grzelak -  Hulisz, Kropski bramka ( Żuber 46' ), Kropkowski, Białkowski, Tomczak - Adamski ( Jop 82' )

A już w najbliższą niedzielę 30 kwietnia Zjednoczeni wybiorą się do Ostrowa na mecz z Gromem. W poprzedniej rundzie, piłkarze z Ostrowa wygrali w Szarleju 1 : 0 po zaciętym meczu.

Grom Ostrowo - Zjednoczeni Szarlej 30 kwietnia, godz. 15.00, Boisko Sportowe w Ostrowie

W sobote z Unią

• autor: ryniu28, 2017-04-20 13:55

Po Świąteczno Wielkanocnej przerwie do gry wraca Bydgoska B-klasa. W ramach 14 kolejki spotkań Zjednoczeni podejmą na własnym terenie drużynę Unii Leszcze. Zawodnicy z Leszcz w ostatniej kolejce wygrali, i powiększyli o 3 punkty przewagę nad naszą drużyną i przy dobrych wynikach dołączyli do ścisłej czołówki bijącej się o awans do A-klasy. Zjednoczeni polegli nieznacznie w Inowrocławiu, przez co widoki na powrót w A-klasowe szeregi znacznie się oddalił. W rundzie jesiennej , nasz zespół bez problemów pokonał w Leszczach Unię 3 : 0.

Liczymy, iż w Szarleju zobaczymy dobre widowisko, które będzie owocowało w sytuację bramkowe.

Zjednoczeni Szarlej - Unia Leszcze 22 kwietnia ( sobota ), godzina 16.30, Boisko Sportowe w Szarleju.

Serdecznie zapraszamy!

Porażka po dobrej grze

• autor: ryniu28, 2017-04-12 08:50

MKP Noteć Inowrocław - Zjednoczeni Szarlej 3 : 2 ( 0 : 1 )

Zjednoczeni polegli, minimalnie, drużynie z Inowrocławia w 13 kolejce Bydgoskiej B-klasy grupy V. Mecz przez większość część gry był wyrównany, prowadzenie objęliśmy po stałym fragmencie gry a drużyna Noteci zapewniła sobie wygraną w przeciągu 10 minut, w których strzeliła aż trzy gole. Zawodnicy z Szarleja walczyli do samego końca, lecz nie udało się wyrównać a tylko strzelić kontaktowego gola. Gratulację za zwycięstwo dla drużyny z Inowrocławia.

Krótka relacja z meczu w "więcej"

Skład: Michalak - Stachowiak, Krawczykowski kapitan ( as. ) (Żuber 70'), Redman, Grzelak - Hulisz, Kropski (Adamski 50'), Kropkowski bramka , Kapeliński ( as. ) (Martin 80'), Białkowski - Tomczak bramka (Springer 65'')

Z Notecią w Inowrocławiu

• autor: ryniu28, 2017-04-06 08:45

Już w najbliższą sobotę 8 kwietnia, drużyna Zjednoczonych, rozegra mecz, w ramach 13 kolejki Bydgoskiej B-klasy, w Inowrocławiu z Notecią. Drużyna z Mątew jest dobrze znana piłkarzom z Szarleja, w ostatnich latach obie drużyny spotkały się wielokrotnie a w sezonie 2014/2015 do ostatniej kolejki walczyły o awans do A-klasy. Ostatni pojedynek, w rundzie wiosennej, po dość wyrównanej grze dla zespół Noteci, która okazał się minimalnie lepsza strzelając gola więcej. W pierwszej kolejce rundy wiosennej obie drużyny odniosły zwycięstwo, dzięki czemu piłkarze z Inowrocławia mają nadal 3 oczka przewagi nad naszą drużyną. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie i wynik spotkania jest sprawą otwartą.

MKP Noteć Inowrocław - LZS Zjednoczeni Szarlej 8 kwietnia ( sobota ), godzina 16.00, Stadion Miejski nr. 3 w Inowrocławiu ul. Rakowicza 93 ( Mątwy ).

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na sportowe wydarzenie!

Mecz 2017-04-22, 16:30

herb LZS Zjednoczeni Szarlej 1:1 herb Unia Leszcze
LZS Zjednoczeni Szarlej   Unia Leszcze

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Klub wspierają:

Iskra Sikorowo - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie